Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
04.04.97, 27 Let
04.04.97, 27 Let
Miriana Tona vs. Pauline Courcoux - Vzájemné zápasy
27.09.18 | 2. kolo | Pauline Courcoux | Miriana Tona | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Miriana Tona form & Pauline Courcoux form
Miriana Tona - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu |
Pauline Courcoux - poslední zápasy
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu |