ZÁPAS
18.06.18 | 2. kolo kval. | Pauline Courcoux | Agustina Rimoldi Godoy | 3-6, 6-0, 6-4 | Amarante | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
04.04.97, 27 Let
04.04.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
11.10.99, 24 Let
11.10.99, 24 Let
Pauline Courcoux vs. Agustina Rimoldi Godoy - Vzájemné zápasy
18.06.18 | 2. kolo kval. | Pauline Courcoux | Agustina Rimoldi Godoy | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | Amarante | tvrdý |
Pauline Courcoux form & Agustina Rimoldi Godoy form
Pauline Courcoux - poslední zápasy
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Agustina Rimoldi Godoy - poslední zápasy
Guimaraes - tvrdý | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Antoniuk | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Barbara Balancho | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Maria Florencia Urrutia | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Zoe Yasmin Wende | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Sofia Nahiara Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Florencia Devincenti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Gonzalez Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Benavides - tvrdý | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Jimena Paula Garbino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Villa Maria - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Valentina Rigoni | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.16 kvalifik. | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Rocio Aldana Gonzalez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Florencia Paez | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
03.08.15 2. kolo kval. | vs. Marina Belen Carreira Azcui | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.15 kvalifik. | vs. Milagros Montero | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Sonia Belen Dalpra | 6-2, 6-3 | detail zápasu |