ZÁPAS
15.05.17 | 1. kolo kval. | Paulina Wulcan | Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-0 | Naples | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švédsko
01.01.96, 28 Let
01.01.96, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
19.05.91, 32 Let
19.05.91, 32 Let
Paulina Wulcan vs. Vivian Mayumi Toma - Vzájemné zápasy
15.05.17 | 1. kolo kval. | Paulina Wulcan | Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Naples | antuka |
Paulina Wulcan form & Vivian Mayumi Toma form
Paulina Wulcan - poslední zápasy
Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lund - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Jessy Rompies | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
04.11.16 čtvrtfinále | vs. Isabella Shinikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.16 2. kolo | vs. Emilie Francati | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.16 1. kolo | vs. Rebecca Gustafson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Carolin Schmidt | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Anastasija Homutova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Emma Ek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - antuka | ||||
27.06.16 kvalifik. | vs. Andrea Raaholdt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Peggy Rooke | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Mathilda Malm | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Cornelia Lister | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Ebba Rosberg | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.16 kvalifik. | vs. Natalia Belova | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Camilla Priuli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
18.04.16 kvalifik. | vs. Tamara Tomic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Sabrina Bamburac | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Ralina Kalimullina | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.03.16 1. kolo | vs. Anna Maria Procacci | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.02.16 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Emilie Francati | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Vivian Mayumi Toma - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Luise Helena Janse Van Rensburg | Luise Helena Janse Van Rensburg - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Leticia Garcia Vidal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Taylor Marie Gales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gonzales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Rio - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Maria Luisa Oliveira | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Wakana Sonobe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Arellano | 7-5, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Alisha Reayer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Burstein | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicolly Ferreira | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Giovanna Gomes Ferreira | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Yamate Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Blumenau - antuka | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Carvalho Rocha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Tiziana Rossini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Sofia Cohen Perovani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Helena Bueno | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Beatriz Verdial | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Nicolly Ferreira | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Medellin - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Laura D Arciniegas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ibague - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Susana Marino Hidalgo | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu |