ZÁPAS
22.04.19 | 1. kolo kval. | Paulina Jastrzebska | Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Poľsko
15.12.97, 26 Let
11 675 $
15.12.97, 26 Let
11 675 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
10.11.02, 21 Let
10.11.02, 21 Let
Paulina Jastrzebska vs. Ayline Esina Samardzic - Vzájemné zápasy
22.04.19 | 1. kolo kval. | Paulina Jastrzebska | Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Paulina Jastrzebska form & Ayline Esina Samardzic form
Paulina Jastrzebska - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Sara Donnini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Katriin Saar | 2-6, 0-2, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Martina Petrovic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 5-7, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Fiona Codino | 3-6, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Judith Muraa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Mahak Jain | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Katya Malikova | 6-2, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Lisa Kung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Ayline Esina Samardzic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. On Yu Choi | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jiumeng Liu | 7-5, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Thamm | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, - Ayline Esina Samardzic - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Marcella Dessolis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 7-61, 6-4 | detail zápasu |