Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
06.02.98, 26 Let
06.02.98, 26 Let
Paula Ormaechea vs. Laura Marti - Vzájemné zápasy
07.07.18 | 1. kolo kval. | Paula Ormaechea | Laura Marti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Getxo | antuka |
Paula Ormaechea form & Laura Marti form
Paula Ormaechea - poslední zápasy
Oeiras - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
29.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Laura Marti - poslední zápasy
W25 Madrid - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Lucia Peyre | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lusia Hepcal Barcan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Himari Sato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 1-5, - Laura Marti - skreč | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Irene Garceran | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Cristina Torres Sanchez | 7-66, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Maria Jose Luque Moreno | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Miriam Civera Lima | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Miriam Civera Lima | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vall De - antuka | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Eva Martinez Regalado | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Marharyta Smolyak | 6-2, 6-1 | detail zápasu |