ZÁPAS
13.07.19 | 1. kolo kval. | Paula Ormaechea | Diana Marcinkevica | 6-4, 5-7, 7-5 | Lausanne | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Paula Ormaechea | Diana Marcinkevica | |
1. podání % | 57/94 (61%) | 47/101 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/57 (63%) | 35/47 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/37 (51%) | 20/54 (37%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 46/101 (46%) | 39/94 (41%) |
Vyhrané body celkem | 101/195 (52%) | 94/195 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 4 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Paula Ormaechea | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Paula Ormaechea | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Paula Ormaechea | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Paula Ormaechea vs. Diana Marcinkevica - Vzájemné zápasy
13.07.19 | 1. kolo kval. | Paula Ormaechea | Diana Marcinkevica | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | Lausanne | antuka |
Paula Ormaechea form & Diana Marcinkevica form
Paula Ormaechea - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Diana Marcinkevica - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
25.11.23 finále | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | detail zápasu |