ZÁPAS
10.09.19 | 1. kolo | Paula Ormaechea | Cristiana Ferrando | 7-63, 7-65 | W25 St. | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Paula Ormaechea | Cristiana Ferrando | |
1. podání % | 65/88 (74%) | 56/79 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/65 (62%) | 34/56 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/23 (39%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 36/79 (46%) | 39/88 (44%) |
Vyhrané body celkem | 85/167 (51%) | 82/167 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Paula Ormaechea | 2-4 | |
0-0, 40-30 | ||
3-4 | Cristiana Ferrando | |
0-0 | ||
Paula Ormaechea | 3-5 | |
4-5 | Cristiana Ferrando | |
0-0, 15-0 | ||
5-5 | Cristiana Ferrando | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Cristiana Ferrando | |
0-0 | ||
7-63 |
2 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
1-0 | Cristiana Ferrando | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Cristiana Ferrando | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Paula Ormaechea | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Cristiana Ferrando | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Ormaechea | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Cristiana Ferrando | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Paula Ormaechea | 3-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
4-5 | Cristiana Ferrando | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Cristiana Ferrando | |
0-0 | ||
Paula Ormaechea | 6-6 | |
0-0, 2-0, 3-2, 4-3, 4-4, 5-4 | ||
7-65 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Paula Ormaechea vs. Cristiana Ferrando - Vzájemné zápasy
03.05.21 | kvalifik. | Paula Ormaechea | Cristiana Ferrando | 6-2, 7-65 | detail zápasu | W25 Prague | antuka |
10.09.19 | 1. kolo | Paula Ormaechea | Cristiana Ferrando | 7-63, 7-65 | detail zápasu | W25 St. | antuka |
Paula Ormaechea form & Cristiana Ferrando form
Paula Ormaechea - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Cristiana Ferrando - poslední zápasy
W60 Koper - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | - Cristiana Ferrando - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Talia Neilson Gatenby | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 finále | vs. Fiona Ferro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Nadine Keller | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Ya Hsin Lee | 7-5, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.22 2. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 6-3, 3-5, - Cristiana Ferrando - skreč | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Barbara Haas | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
15.05.22 kvalifik. | vs. Tara Moore | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Paula Kania | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H La - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-76, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Polona Hercog | 1-4, - Cristiana Ferrando - skreč | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Linda Noskova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 1-2, - Cristiana Ferrando - skreč | detail zápasu |