ZÁPAS
15.10.18 | 2. kolo kval. | Paula Cristina Goncalves | Aymet Uzcategui | 6-2, 6-1 | Florence | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Paula Cristina Goncalves vs. Aymet Uzcategui - Vzájemné zápasy
15.10.18 | 2. kolo kval. | Paula Cristina Goncalves | Aymet Uzcategui | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Florence | tvrdý |
Paula Cristina Goncalves form & Aymet Uzcategui form
Paula Cristina Goncalves - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Teliana Pereira | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Valencia - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Claudia Giovine | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
05.07.19 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.19 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
30.06.19 finále | vs. Bianca Turati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.19 semifinále | vs. Gabriela Ce | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Tena Lukas | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-75, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Padova - antuka | ||||
23.06.19 finále | vs. Martina Caregaro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Bianca Turati | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Lombardo | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Georgia Brescia | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Campinas - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Curitiba - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.19 kvalifik. | vs. Luisa Stefani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sao - antuka | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Danka Kovinic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Rancho - tvrdý | ||||
21.02.19 1. kolo | vs. Ann Li | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Aymet Uzcategui - poslední zápasy
Fed Cup - antuka | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
31.07.18 kvalifik. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.18 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.03.18 2. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | detail zápasu |