INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ines Ibbou vs. Paula Baranano - Vzájemné zápasy
30.05.18 | 1. kolo | Paula Baranano | Ines Ibbou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Ines Ibbou form & Paula Baranano form
Ines Ibbou - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Paula Baranano - poslední zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Indianna Spink | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Waco - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alyssa Tobita | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Misa Malkin | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Manon Peral | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Camille Sireix | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Uxia Martinez Moral | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.06.18 čtvrtfinále | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.18 2. kolo | vs. Seira Shimizu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |