ZÁPAS
13.09.17 | 1. kolo | Paula Baranano | Azul Agustina Pedemonti | 6-1, 3-6, 6-3 | Buenos Aires | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Paula Baranano | Azul Agustina Pedemonti | |
1. podání % | 42/83 (51%) | 47/84 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/42 (64%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/41 (46%) | 11/37 (30%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 46/84 (55%) | 37/83 (45%) |
Vyhrané body celkem | 92/167 (55%) | 75/167 (45%) |
Dvojchyby | 8 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
30.06.00, 23 Let
30.06.00, 23 Let
Paula Baranano vs. Azul Agustina Pedemonti - Vzájemné zápasy
13.09.17 | 1. kolo | Paula Baranano | Azul Agustina Pedemonti | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
Paula Baranano form & Azul Agustina Pedemonti form
Paula Baranano - poslední zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Indianna Spink | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Waco - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alyssa Tobita | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Misa Malkin | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Manon Peral | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Camille Sireix | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Uxia Martinez Moral | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.06.18 čtvrtfinále | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.18 2. kolo | vs. Seira Shimizu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Azul Agustina Pedemonti - poslední zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Jessica Plazas | 7-64, 6-71, 0-3, - Azul Agustina Pedemonti - skreč | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Aida Garcia Mendez | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Micaela Belen Maiz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Maia Guillermina Haumuller | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | - Azul Agustina Pedemonti - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Benavides - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Zelenka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Carlos - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 2-6, 0-6 | detail zápasu |