ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo | Paula Badosa Gibert | Pauline Parmentier | 6-4, 7-64 | Palermo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Paula Badosa Gibert | Pauline Parmentier | |
1. podání % | 41/73 (56%) | 40/81 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/41 (73%) | 25/40 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/32 (44%) | 16/41 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 40/81 (49%) | 29/73 (40%) |
Vyhrané body celkem | 84/154 (55%) | 70/154 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Pauline Parmentier | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Pauline Parmentier | |
0-0 | ||
Paula Badosa Gibert | 2-1 | |
6-4 |
2 | ||
4-2 | Pauline Parmentier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Paula Badosa Gibert | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Pauline Parmentier | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Pauline Parmentier | |
0-0 | ||
Paula Badosa Gibert | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Paula Badosa Gibert vs. Pauline Parmentier - Vzájemné zápasy
22.07.19 | 1. kolo | Paula Badosa Gibert | Pauline Parmentier | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Palermo | antuka |
Paula Badosa Gibert form & Pauline Parmentier form
Paula Badosa Gibert - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - skreč | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - skreč | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
07.07.23 2. kolo | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
17.05.23 čtvrtfinále | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 4. kolo | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.23 3. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.05.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
01.05.23 4. kolo | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.04.23 3. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.04.23 3. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.04.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
25.03.23 3. kolo | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | detail zápasu |
Pauline Parmentier - poslední zápasy
Paris - antuka | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
20.07.20 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
09.02.20 kvalifik. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
26.09.19 čtvrtfinále | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.19 2. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.19 3. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | detail zápasu |