ZÁPAS
26.05.17 | čtvrtfinále | Paula Badosa Gibert | Laura Schaeder | 6-3, 7-5 | Caserta | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Paula Badosa Gibert | Laura Schaeder | |
1. podání % | 47/68 (69%) | 49/71 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/47 (53%) | 27/49 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 5/22 (23%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 39/71 (55%) | 31/68 (46%) |
Vyhrané body celkem | 76/139 (55%) | 63/139 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Paula Badosa Gibert vs. Laura Schaeder - Vzájemné zápasy
26.05.17 | čtvrtfinále | Paula Badosa Gibert | Laura Schaeder | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Caserta | antuka |
Paula Badosa Gibert form & Laura Schaeder form
Paula Badosa Gibert - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 6-74, 6-4, 3-3, - Paula Badosa Gibert - skreč | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - skreč | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - skreč | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
07.07.23 2. kolo | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
17.05.23 čtvrtfinále | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 4. kolo | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.23 3. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.05.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
01.05.23 4. kolo | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.04.23 3. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.04.23 3. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Laura Schaeder - poslední zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 čtvrtfinále | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |