ZÁPAS
25.09.17 | 1. kolo | Paula Arias Manjon | Noelia Bouzo Zanotti | 7-61, 5-7, 6-2 | Melilla | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Paula Arias Manjon | Noelia Bouzo Zanotti | |
1. podání % | 72/120 (60%) | 70/103 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/72 (50%) | 32/70 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/48 (48%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané break-bally | 10/20 (50%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 59/103 (57%) | 61/120 (51%) |
Vyhrané body celkem | 118/223 (53%) | 105/223 (47%) |
Dvojchyby | 8 | 3 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Paula Arias Manjon vs. Noelia Bouzo Zanotti - Vzájemné zápasy
25.09.17 | 1. kolo | Paula Arias Manjon | Noelia Bouzo Zanotti | 7-61, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Melilla | antuka |
21.11.16 | kvalifik. | Paula Arias Manjon | Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Valencia | antuka |
31.08.15 | kvalifik. | Paula Arias Manjon | Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Barcelona | antuka |
Paula Arias Manjon form & Noelia Bouzo Zanotti form
Paula Arias Manjon - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - skreč | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
27.07.23 čtvrtfinále | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Noelia Bouzo Zanotti - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alice Soulie | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-2, - Noelia Bouzo Zanotti - skreč | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-77, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Marleen Tilgner | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
29.06.23 3. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 6-1 | detail zápasu |