ZÁPAS
22.07.18 | 2. kolo kval. | Paula Arias Manjon | Anne-Sophie Morandais | 6-2, 6-0 | Porto | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.07.99, 24 Let
29.07.99, 24 Let
Paula Arias Manjon vs. Anne-Sophie Morandais - Vzájemné zápasy
22.07.18 | 2. kolo kval. | Paula Arias Manjon | Anne-Sophie Morandais | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Porto | antuka |
Paula Arias Manjon form & Anne-Sophie Morandais form
Paula Arias Manjon - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - skreč | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
27.07.23 čtvrtfinále | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Anne-Sophie Morandais - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.09.22 1. kolo | vs. Maria Rivera Corado | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Alessandra Caceres | 6-0, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Natalia Alves De Lima | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Los - tvrdý | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
17.05.22 2. kolo kval. | vs. Sara Seivane Torres | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 2-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Valeria Bhunu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 3-6, 2-5, - Anne-Sophie Morandais - skreč | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Simakova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Keira Jirasook | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Jawairiah Noordin | 7-65, 5-7, 4-6 | detail zápasu |