ZÁPAS
06.11.19 | 1. kolo | Patricija Spaka | Arina Petrova | 6-1, 6-0 | W15 Parnu | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Patricija Spaka | Arina Petrova | |
1. podání % | 27/32 (84%) | 21/41 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/5 (60%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 28/41 (68%) | 8/32 (25%) |
Vyhrané body celkem | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Arina Petrova | |
0-0, 15-0 | ||
Patricija Spaka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Arina Petrova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Patricija Spaka | 3-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Arina Petrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Patricija Spaka | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Arina Petrova | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Patricija Spaka | 0-0 | |
1-0 | Arina Petrova | |
Patricija Spaka | 2-0 | |
3-0 | Arina Petrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Patricija Spaka | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Arina Petrova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Lotyšsko
29.08.02, 21 Let
29.08.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
19.08.98, 25 Let
19.08.98, 25 Let
Patricija Spaka vs. Arina Petrova - Vzájemné zápasy
06.11.19 | 1. kolo | Patricija Spaka | Arina Petrova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Parnu | tvrdý I. |
Patricija Spaka form & Arina Petrova form
Patricija Spaka - poslední zápasy
W60 Liepaja - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Anita Sahdiieva | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Oona Orpana | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Ani Zeikidze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
11.06.21 semifinále | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.21 čtvrtfinále | vs. Emily Welker | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.21 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.21 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.21 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
28.05.21 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Arina Petrova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Arina Petrova - poslední zápasy
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Patricija Spaka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Alisa Axyanova | 6-3, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Gorlats | 2-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Vergazova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Tanasescu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Jekaterina Sagejeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
31.03.14 kvalifik. | vs. Dariya Dzhakipova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.14 1. kolo | vs. Zhanelya Turarbek | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu |