ZÁPAS
02.08.19 | čtvrtfinále | Patricia Maria Tig | Ekaterine Gorgodze | 7-5, 6-0 | Karlsruhe | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Patricia Maria Tig | Ekaterine Gorgodze | |
1. podání % | 30/49 (61%) | 42/60 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/30 (73%) | 22/42 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/60 (52%) | 15/49 (31%) |
Vyhrané body celkem | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Patricia Maria Tig | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Patricia Maria Tig | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patricia Maria Tig | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patricia Maria Tig | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patricia Maria Tig | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Patricia Maria Tig | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Patricia Maria Tig | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patricia Maria Tig | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patricia Maria Tig | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Patricia Maria Tig vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájemné zápasy
02.08.19 | čtvrtfinále | Patricia Maria Tig | Ekaterine Gorgodze | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Karlsruhe | antuka |
Patricia Maria Tig form & Ekaterine Gorgodze form
Patricia Maria Tig - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 0-6, 3-2, - Patricia Maria Tig - skreč | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jessica Pegula | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 7-66, 7-61 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 7-68, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | - | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tania Munteanu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Dunja Maric | - | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ioana Teodora Sava | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Shuai Zhang | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Emma Lene | - | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Yu-Yun Li | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |