ZÁPAS
30.07.19 | kvalifik. | Patcharin Cheapchadej | Bojana Marinkov | 6-0, 5-7, 10-5 | W25 Nonthaburi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Patcharin Cheapchadej | Bojana Marinkov | |
1. podání % | 53/77 (69%) | 49/75 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/53 (58%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/24 (54%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 42/75 (56%) | 33/77 (43%) |
Vyhrané body celkem | 86/152 (57%) | 66/152 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Bojana Marinkov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Patcharin Cheapchadej | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Patcharin Cheapchadej | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Bojana Marinkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Patcharin Cheapchadej | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Bojana Marinkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Patcharin Cheapchadej | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Bojana Marinkov | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Patcharin Cheapchadej | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Bojana Marinkov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patcharin Cheapchadej | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Bojana Marinkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-5 | Bojana Marinkov | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Patcharin Cheapchadej | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-5 | Bojana Marinkov | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Patcharin Cheapchadej | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Bojana Marinkov | |
0-0, 0-1, 1-4, 2-4, 3-4, 6-5, 7-5, 8-5, 9-5 | ||
10-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Patcharin Cheapchadej vs. Bojana Marinkov - Vzájemné zápasy
30.07.19 | kvalifik. | Patcharin Cheapchadej | Bojana Marinkov | 6-0, 5-7, 10-5 | detail zápasu | W25 Nonthaburi | tvrdý |
Patcharin Cheapchadej form & Bojana Marinkov form
Patcharin Cheapchadej - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Xinxin Yao | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-62, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 0-3, - Patcharin Cheapchadej - skreč | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Valery Gynina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-75, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Watsachol Sawatdee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Abhaya Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Aunchisa Chanta | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Meng Yi Chen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Bojana Marinkov - poslední zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Carmen Corley | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Cirotte | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Abbie Myers | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Taylah Lawless | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Renee McBryde | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Lisa Mays | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Andrea Ka | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Buayam | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
24.03.19 1. kolo kval. | vs. Mahak Jain | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.19 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Tammi Patterson | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Sakura Hondo | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo | vs. Taylah Lawless | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
16.02.19 semifinále | vs. Jennifer Elie | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.19 čtvrtfinále | vs. Amber Marshall | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.19 2. kolo | vs. Michiru Furuya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Launceston - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Playford - tvrdý | ||||
31.12.18 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |