ZÁPAS
29.11.19 | čtvrtfinále | Oona Orpana | Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Oona Orpana | Lara Panfilov | |
1. podání % | 34/44 (77%) | 40/53 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/34 (65%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/10 (70%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/53 (57%) | 15/44 (34%) |
Vyhrané body celkem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oona Orpana | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0 | ||
Oona Orpana | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
3-2 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0 | ||
Oona Orpana | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-2 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lara Panfilov | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 2-0 | |
3-0 | Lara Panfilov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oona Orpana | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-2 | Lara Panfilov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Oona Orpana | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
10.08.00, 23 Let
10.08.00, 23 Let
Oona Orpana vs. Lara Panfilov - Vzájemné zápasy
29.11.19 | čtvrtfinále | Oona Orpana | Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Oona Orpana form & Lara Panfilov form
Oona Orpana - poslední zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.20 semifinále | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.20 čtvrtfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 finále | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.19 semifinále | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Lara Panfilov - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detail zápasu |