ZÁPAS
30.08.18 | 2. kolo | Oona Orpana | Kristina Milenkovic | 4-6, 6-1, 6-4 | Ricany | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oona Orpana | Kristina Milenkovic | |
1. podání % | 58/102 (57%) | 61/92 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/58 (71%) | 37/61 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/44 (41%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané body z returnu | 42/92 (46%) | 43/102 (42%) |
Vyhrané body celkem | 101/194 (52%) | 93/194 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kristina Milenkovic | |
1-1 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oona Orpana | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oona Orpana | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oona Orpana | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oona Orpana | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oona Orpana | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oona Orpana | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oona Orpana vs. Kristina Milenkovic - Vzájemné zápasy
30.08.18 | 2. kolo | Oona Orpana | Kristina Milenkovic | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Ricany | antuka |
Oona Orpana form & Kristina Milenkovic form
Oona Orpana - poslední zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.20 semifinále | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.20 čtvrtfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 finále | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.19 semifinále | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Kristina Milenkovic - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu |