ZÁPAS
24.06.19 | 1. kolo | Ons Jabeur | Evgeniya Rodina | 1-6, 7-63, 7-5 | Eastbourne | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Ons Jabeur | Evgeniya Rodina | |
1. podání % | 63/102 (62%) | 77/111 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/63 (59%) | 49/77 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/39 (41%) | 12/34 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 50/111 (45%) | 49/102 (48%) |
Vyhrané body celkem | 103/213 (48%) | 110/213 (52%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 10 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ons Jabeur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ons Jabeur | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ons Jabeur | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-5 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ons Jabeur | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Ons Jabeur | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Ons Jabeur | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ons Jabeur | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ons Jabeur | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ons Jabeur | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Ons Jabeur | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
0-0 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ons Jabeur | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ons Jabeur | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ons Jabeur | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ons Jabeur | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ons Jabeur | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Evgeniya Rodina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ons Jabeur vs. Evgeniya Rodina - Vzájemné zápasy
06.10.22 | 2. kolo | Ons Jabeur | Evgeniya Rodina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
24.06.19 | 1. kolo | Ons Jabeur | Evgeniya Rodina | 1-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | Eastbourne | tráva |
16.06.18 | semifinále | Ons Jabeur | Evgeniya Rodina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Manchester | tráva |
05.05.16 | 2. kolo | Ons Jabeur | Evgeniya Rodina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Tunis | antuka |
Ons Jabeur form & Evgeniya Rodina form
Ons Jabeur - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Katie Volynets | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Cancun - tvrdý | ||||
03.11.23 | vs. Iga Swiatek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 | vs. Cori Gauff | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Daria Kasatkina | - | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
03.10.23 2. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
30.09.23 finále | vs. Diana Shnaider | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 semifinále | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
20.09.23 3. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 2. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
04.09.23 4. kolo | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.23 3. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Linda Noskova | 7-67, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 3. kolo | vs. Donna Vekic | 5-2, Donna Vekic - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-72, 7-62 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
15.07.23 finále | vs. Marketa Vondrousova | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Evgeniya Rodina - poslední zápasy
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-2, - Evgeniya Rodina - skreč | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo | vs. Katie Volynets | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.23 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Katie Volynets | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Julia Goerges | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Madison Keys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nurnberg - antuka | ||||
19.05.19 1. kolo | vs. Madison Brengle | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Pauline Parmentier | 1-6, 1-6 | detail zápasu |