ZÁPAS
18.10.18 | 1. kolo | Aminata Sall | Oliwia Szymczuch | 6-3, 0-1, - skreč | Cantanhede | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Aminata Sall | Oliwia Szymczuch | |
1. podání % | 16/33 (48%) | 23/32 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/16 (69%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 15/32 (47%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané body celkem | 34/65 (52%) | 31/65 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Aminata Sall | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oliwia Szymczuch | |
1-1 | Oliwia Szymczuch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
2-1 | Oliwia Szymczuch | |
2-2 | Oliwia Szymczuch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aminata Sall | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
4-2 | Oliwia Szymczuch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-3 | Oliwia Szymczuch | |
0-0, 40-30[BP] | ||
5-3 | Oliwia Szymczuch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Aminata Sall | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oliwia Szymczuch | |
0-0 | ||
- skreč |
Francúzsko
16.04.02, 21 Let
16.04.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Aminata Sall vs. Oliwia Szymczuch - Vzájemné zápasy
18.10.18 | 1. kolo | Aminata Sall | Oliwia Szymczuch | 6-3, 0-1, Oliwia Szymczuch - skreč | detail zápasu | Cantanhede | koberec |
Aminata Sall form & Oliwia Szymczuch form
Aminata Sall - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Caroline Brack | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 7-5, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 6-4, 6-71, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Paris Corley | 6-4, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Brandy Mina | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 7-62, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Karma Yacavino | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Matylda Burylo | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Marie Weckerle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 5-2, Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Meshkatolzahra Safi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Oliwia Szymczuch - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-73, 6-1, 14-16 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mihika Yadav | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
18.10.18 1. kolo | vs. Aminata Sall | 3-6, 1-0, - Oliwia Szymczuch - skreč | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 7-66, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Alexandra Stevenson | 6-4, 2-6, 0-3, - Oliwia Szymczuch - skreč | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Mia Eklund | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Brindtha Ramasamy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.18 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Caroline Ilowska | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Dainah Cameron | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Victoria Bosio | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Barbara Quagliardi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Irina Lapustina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Teodora Stinga | 6-2, 6-4 | detail zápasu |