ZÁPAS
08.05.17 | 1. kolo kval. | Olivia Tjandramulia | Ayano Sonoda | 7-5, 6-1 | Fukuoka | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
06.10.95, 28 Let
06.10.95, 28 Let
Olivia Tjandramulia vs. Ayano Sonoda - Vzájemné zápasy
08.05.17 | 1. kolo kval. | Olivia Tjandramulia | Ayano Sonoda | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Fukuoka | koberec |
Olivia Tjandramulia form & Ayano Sonoda form
Olivia Tjandramulia - poslední zápasy
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Ayano Sonoda - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Selin Lidya Sepken | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Risako Sugihara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nanao - koberec | ||||
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Sara Yamamori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Stephanie Belovukovic | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kurume - koberec | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Mitsumi Kawasaki | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.01.18 kvalifik. | vs. Polina Altukhova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.01.18 kvalifik. | vs. Daniela Schippers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Naomi Cheong | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Marie Shindo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rika Fujiwara | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kurume - koberec | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Iizuka - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Natsumi Chimura | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 2-6 | detail zápasu |