ZÁPAS
03.10.17 | 1. kolo | Olivia Rogowska | Naiktha Bains | 6-0, 6-2 | Toowoomba | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Olivia Rogowska | Naiktha Bains | |
1. podání % | 24/48 (50%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/24 (67%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/24 (67%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/47 (57%) | 16/48 (33%) |
Vyhrané body celkem | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Olivia Rogowska vs. Naiktha Bains - Vzájemné zápasy
03.10.17 | 1. kolo | Olivia Rogowska | Naiktha Bains | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Toowoomba | tvrdý |
12.10.16 | 2. kolo | Olivia Rogowska | Naiktha Bains | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Cairns | tvrdý |
03.02.14 | 1. kolo | Olivia Rogowska | Naiktha Bains | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Launceston | tvrdý |
Olivia Rogowska form & Naiktha Bains form
Olivia Rogowska - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.20 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - skreč | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 2. kolo | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Saskatoon - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - skreč | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osprey - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W80 Dothan - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Naiktha Bains - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
21.05.23 kvalifik. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu |