ZÁPAS
28.09.17 | 2. kolo | Olivia Rogowska | Chihiro Muramatsu | 6-3, 3-6, 6-4 | Brisbane | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Olivia Rogowska | Chihiro Muramatsu | |
1. podání % | 57/102 (56%) | 81/112 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/57 (58%) | 44/81 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/45 (49%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 57/112 (51%) | 47/102 (46%) |
Vyhrané body celkem | 112/214 (52%) | 102/214 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esa | 8 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Olivia Rogowska vs. Chihiro Muramatsu - Vzájemné zápasy
20.02.19 | 1. kolo | Olivia Rogowska | Chihiro Muramatsu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | W25 Rancho | tvrdý |
11.10.18 | 2. kolo | Chihiro Muramatsu | Olivia Rogowska | 7-5, 6-75, 6-1 | detail zápasu | Toowoomba | tvrdý |
28.09.17 | 2. kolo | Olivia Rogowska | Chihiro Muramatsu | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Brisbane | tvrdý |
22.09.17 | čtvrtfinále | Olivia Rogowska | Chihiro Muramatsu | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Penrith | tvrdý |
Olivia Rogowska form & Chihiro Muramatsu form
Olivia Rogowska - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.20 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - skreč | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.19 2. kolo | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Saskatoon - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - skreč | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osprey - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W80 Dothan - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Chihiro Muramatsu - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Reina Goto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Hayu Kinoshita | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Lara Walker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ashlee Narker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cecilia Franzin | 6-2, 6-0 | detail zápasu |