Olga Saez Larra vs. Viktoria Kamenskaya 30.03.2017

Olga Saez Larra vs. Viktoria Kamenskaya 30.03.2017 - Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

30.03.172. koloOlga Saez Larra Viktoria Kamenskaya 6-2, 6-3 Italy Santa Margherita antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Olga Saez LarraViktoria Kamenskaya
1. podání %35/47 (74%)35/55 (64%)
Vyhrané body z 1.podání17/35 (49%)15/35 (43%)
Vyhrané body z 2.podání9/12 (75%)5/20 (25%)
Vyhrané break-bally7/12 (58%)3/7 (43%)
Vyhrané body z returnu35/55 (64%)21/47 (45%)
Vyhrané body celkem61/102 (60%)41/102 (40%)
Dvojchyby01
Esa11

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Olga Saez Larra
Španielsko
18.09.94, 24 Let




284
180
124 475 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.11.91, 27 Let




873
3
127 074 $
Viktoria Kamenskaya
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Olga Saez Larra vs. Viktoria Kamenskaya - Vzájemné zápasy

30.03.172. koloOlga Saez LarraViktoria Kamenskaya6-2, 6-3 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka
20.09.161. koloViktoria KamenskayaOlga Saez Larra4-6, 6-4, 6-1 detail zápasuFrance Saint Malo antuka

Olga Saez Larra - poslední zápasy

France W80 Biarritz - antuka
18.07.19
2. kolo
vs. Anastasia Zarycka3-6, 3-6 prohradetail zápasu
17.07.19
1. kolo
vs. Kimberley Zimmermann6-4, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
Spain W25 Getxo - antuka
10.07.19
1. kolo
vs. Rosa Vicens Mas6-2, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
France W25 Denain - antuka
05.07.19
čtvrtfinále
vs. Katharina Hobgarski6-3, 0-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.07.19
2. kolo
vs. Marine Partaud6-1, 6-3 výhradetail zápasu
02.07.19
1. kolo
vs. Mylene Halemai6-4, 6-2 výhradetail zápasu
France W25 Perigueux - antuka
26.06.19
1. kolo
vs. Cristina Ene6-73, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
France W25+H Montpellier - antuka
21.06.19
čtvrtfinále
vs. Varvara Gracheva4-6, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
20.06.19
2. kolo
vs. Mathilde Armitano6-3, 6-2 výhradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Julie Gervais3-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Spain W60 Barcelona - antuka
12.06.19
1. kolo
vs. Richel Hogenkamp1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Poland W60+H Torun - antuka
05.06.19
1. kolo
vs. Carolina M. Alves2-6, 6-4, 1-5, - Olga Saez Larra - skrečprohradetail zápasu
Italy W25 Caserta - antuka
23.05.19
2. kolo
vs. Deborah Chiesa7-66, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
21.05.19
1. kolo
vs. Jane Wasserson6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Spain W60+H La - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Akgul Amanmuradova6-3, 2-6, 5-10 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
25.04.19
2. kolo
vs. Elizabeth Halbauer1-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.04.19
1. kolo
vs. Polina Leykina6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
19.04.19
čtvrtfinále
vs. Arantxa Rus3-6, 6-2, 1-6 prohradetail zápasu
18.04.19
2. kolo
vs. Federica Di Sarra7-64, 7-5 výhradetail zápasu
17.04.19
1. kolo
vs. Tena Lukas7-62, 6-1 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
14.04.19
1. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)6-1, 6-1 výhradetail zápasu
14.04.19
2. kolo
vs. Stefania Rubini7-5, 5-7, 10-7 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
04.04.19
2. kolo
vs. Kaja Juvan6-73, 1-6 prohradetail zápasu
03.04.19
1. kolo
vs. Loudmilla Bencheikh7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
28.03.19
2. kolo
vs. Mariam Bolkvadze2-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.03.19
1. kolo
vs. Liudmila Samsonova6-2, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Germany W25 Altenkirchen - koberec
19.02.19
1. kolo
vs. Stefania Rubini2-6, 3-6 prohradetail zápasu
United Kingdom W60 Shrewsbury - tvrdý I.
12.02.19
1. kolo
vs. Bibiane Schoofs6-4, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
France W25 Grenoble - tvrdý I.
07.02.19
2. kolo
vs. Katharina Hobgarski6-4, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.02.19
1. kolo
vs. Marina Bassols Ribera6-4, 6-4 výhradetail zápasu

Viktoria Kamenskaya - poslední zápasy

Russia W25 Kazan - tvrdý I.
23.01.19
1. kolo
vs. Daria Mishina1-6, 2-6 prohradetail zápasu
22.01.19
kvalifik.
vs. Freya Christie6-4, 3-6, 10-1 výhradetail zápasu
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Alena Fomina6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Dobrich - antuka
19.09.18
1. kolo
vs. Gergana Topalova6-4, 5-7, 0-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
14.09.18
semifinále
vs. Ulrikke Eikeri2-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.09.18
čtvrtfinále
vs. Ipek Oz6-3, 7-5 výhradetail zápasu
12.09.18
2. kolo
vs. Marina Benito6-1, 7-63 výhradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Mihaela Djakovic2-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Martina Caregaro4-6, 6-4, 0-6 prohradetail zápasu
Germany Essen - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Basak Eraydin5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
05.06.18
1. kolo
vs. Monika Kilnarova2-6, 6-2, 5-7 prohradetail zápasu
Italy Grado - antuka
29.05.18
1. kolo
vs. Alice Matteucci0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Russia Khimki - tvrdý I.
01.05.18
1. kolo
vs. Olga Doroshina1-6, 1-6 prohradetail zápasu
China Zhengzhou - tvrdý
15.04.18
kvalifik.
vs. Mai Minokoshi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Yuxuan Zhang7-66, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý
10.04.18
1. kolo
vs. Olga Doroshina7-64, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain Valencia - antuka
23.11.17
2. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone3-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.11.17
1. kolo
vs. Paula Arias Manjon6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand Hua Hin - tvrdý
05.11.17
kvalifik.
vs. Fanny Stollar2-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.11.17
1. kolo kval.
vs. Kwan Yau Ng6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý I.
26.10.17
čtvrtfinále
vs. Vitalia Diatchenko4-6, 4-6 prohradetail zápasu
25.10.17
2. kolo
vs. Pemra Ozgen6-1, 6-2 výhradetail zápasu
23.10.17
1. kolo
vs. Akgul Amanmuradova6-1, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
16.10.17
kvalifik.
vs. Polina Monova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.10.17
2. kolo kval.
vs. Anna Blinkova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
14.10.17
1. kolo kval.
vs. Anna Morgina6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Saint Petersburg - tvrdý I.
20.09.17
2. kolo
vs. Aryna Sabalenka2-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.09.17
1. kolo
vs. Stefanie Voegele6-1, 6-3 výhradetail zápasu
France Biarritz - antuka
15.09.17
čtvrtfinále
vs. Patty Schnyder4-6, 5-7 prohradetail zápasu
14.09.17
2. kolo
vs. Ganna Poznikhirenko6-3, 6-3 výhradetail zápasu
<