Olga Saez Larra vs. Viktoria Kamenskaya 30.03.2017

Olga Saez Larra vs. Viktoria Kamenskaya 30.03.2017 - Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

30.03.172. koloOlga Saez Larra Viktoria Kamenskaya 6-2, 6-3 Italy Santa Margherita antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Olga Saez LarraViktoria Kamenskaya
1. podání %35/47 (74%)35/55 (64%)
Vyhrané body z 1.podání17/35 (49%)15/35 (43%)
Vyhrané body z 2.podání9/12 (75%)5/20 (25%)
Vyhrané break-bally7/12 (58%)3/7 (43%)
Vyhrané body z returnu35/55 (64%)21/47 (45%)
Vyhrané body celkem61/102 (60%)41/102 (40%)
Dvojchyby01
Esa11

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Olga Saez Larra
Španielsko
18.09.94, 24 Let




262
203
103 054 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.11.91, 26 Let




554
51
123 193 $
Viktoria Kamenskaya
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Olga Saez Larra vs. Viktoria Kamenskaya - Vzájemné zápasy

30.03.172. koloOlga Saez LarraViktoria Kamenskaya6-2, 6-3 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka
20.09.161. koloViktoria KamenskayaOlga Saez Larra4-6, 6-4, 6-1 detail zápasuFrance Saint Malo antuka

Olga Saez Larra - poslední zápasy

Spain Seville - antuka
17.10.18
2. kolo
vs. Andrea Lazaro Garcia3-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
16.10.18
1. kolo
vs. Gabriela Horackova6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Roja De - antuka
11.10.18
2. kolo
vs. Estrella Cabeza-Candela6-3, 3-6, 0-4, - Olga Saez Larra - skrečprohradetail zápasu
10.10.18
1. kolo
vs. Anastasiya Komardina6-77, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Valencia - antuka
24.09.18
1. kolo
vs. Isabelle Wallace3-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
France Biarritz - antuka
13.09.18
2. kolo
vs. Tamara Korpatsch1-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.09.18
1. kolo
vs. Sabina Sharipova6-2, 3-6, 4-2, Sabina Sharipova - skrečvýhradetail zápasu
11.09.18
kvalifik.
vs. Eva Guerrero Alvarez4-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
10.09.18
2. kolo kval.
vs. Lucie Wargnier6-1, 6-1 výhradetail zápasu
09.09.18
1. kolo kval.
vs. Julie Bousseau6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Hungary Budapest - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Jana Cepelova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Braunschweig - antuka
24.08.18
čtvrtfinále
vs. Greta Arn3-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.08.18
2. kolo
vs. Maria Herazo Gonzalez6-4, 7-5 výhradetail zápasu
22.08.18
1. kolo
vs. Alexandra Panova6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Chloe Paquet2-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.08.18
2. kolo
vs. Reka-Luca Jani6-2, 6-0 výhradetail zápasu
13.08.18
1. kolo
vs. Ipek Soylu7-5, 7-66 výhradetail zápasu
Spain El Espinar - tvrdý
01.08.18
2. kolo
vs. Andrea Lazaro Garcia5-7, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Mia Eklund6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal Porto - antuka
28.07.18
semifinále
vs. Jil Teichmann2-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.07.18
čtvrtfinále
vs. Sarah Beth Grey6-2, 6-2 výhradetail zápasu
26.07.18
2. kolo
vs. Irene Burillo Escorihuela7-5, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
24.07.18
1. kolo
vs. Irys Ekani6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Spain Getxo - antuka
15.07.18
finále
vs. Aliona Bolsova0-6, 1-6 prohradetail zápasu
14.07.18
semifinále
vs. Andrea Gamiz7-5, 6-2 výhradetail zápasu
13.07.18
čtvrtfinále
vs. Andrea Lazaro Garcia6-2, 7-5 výhradetail zápasu
12.07.18
2. kolo
vs. Lina Gjorcheska7-65, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
10.07.18
1. kolo
vs. Yana Sizikova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
France Perigueux - antuka
29.06.18
semifinále
vs. Myrtille Georges1-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.06.18
čtvrtfinále
vs. Julie Gervais6-1, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu

Viktoria Kamenskaya - poslední zápasy

Bulgaria Dobrich - antuka
19.09.18
1. kolo
vs. Gergana Topalova6-4, 5-7, 0-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
14.09.18
semifinále
vs. Ulrikke Eikeri2-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.09.18
čtvrtfinále
vs. Ipek Oz6-3, 7-5 výhradetail zápasu
12.09.18
2. kolo
vs. Marina Benito6-1, 7-63 výhradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Mihaela Djakovic2-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
03.09.18
1. kolo kval.
vs. Martina Caregaro4-6, 6-4, 0-6 prohradetail zápasu
Germany Essen - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Basak Eraydin5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
05.06.18
1. kolo
vs. Monika Kilnarova2-6, 6-2, 5-7 prohradetail zápasu
Italy Grado - antuka
29.05.18
1. kolo
vs. Alice Matteucci0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Russia Khimki - tvrdý I.
01.05.18
1. kolo
vs. Olga Doroshina1-6, 1-6 prohradetail zápasu
China Zhengzhou - tvrdý
15.04.18
kvalifik.
vs. Mai Minokoshi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Yuxuan Zhang7-66, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý
10.04.18
1. kolo
vs. Olga Doroshina7-64, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain Valencia - antuka
23.11.17
2. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone3-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.11.17
1. kolo
vs. Paula Arias Manjon6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand Hua Hin - tvrdý
05.11.17
kvalifik.
vs. Fanny Stollar2-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.11.17
1. kolo kval.
vs. Kwan Yau Ng6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý I.
26.10.17
čtvrtfinále
vs. Vitalia Diatchenko4-6, 4-6 prohradetail zápasu
25.10.17
2. kolo
vs. Pemra Ozgen6-1, 6-2 výhradetail zápasu
23.10.17
1. kolo
vs. Akgul Amanmuradova6-1, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
16.10.17
kvalifik.
vs. Polina Monova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.10.17
2. kolo kval.
vs. Anna Blinkova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
14.10.17
1. kolo kval.
vs. Anna Morgina6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Saint Petersburg - tvrdý I.
20.09.17
2. kolo
vs. Aryna Sabalenka2-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.09.17
1. kolo
vs. Stefanie Voegele6-1, 6-3 výhradetail zápasu
France Biarritz - antuka
15.09.17
čtvrtfinále
vs. Patty Schnyder4-6, 5-7 prohradetail zápasu
14.09.17
2. kolo
vs. Ganna Poznikhirenko6-3, 6-3 výhradetail zápasu
13.09.17
1. kolo
vs. Alexandra Cadantu6-0, 4-0, Alexandra Cadantu - skrečvýhradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
08.09.17
čtvrtfinále
vs. Jessica Pieri4-6, 0-6 prohradetail zápasu
07.09.17
2. kolo
vs. Gabriela Duca6-1, 6-3 výhradetail zápasu
<