Olga Saez Larra vs. Tena Lukas 17.04.2019

Olga Saez Larra vs. Tena Lukas 17.04.2019 - W25 Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

17.04.191. koloOlga Saez Larra Tena Lukas 7-62, 6-1 Italy W25 Santa antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Olga Saez LarraTena Lukas
1. podání %46/66 (70%)27/64 (42%)
Vyhrané body z 1.podání35/46 (76%)21/27 (78%)
Vyhrané body z 2.podání9/20 (45%)15/37 (41%)
Vyhrané break-bally3/7 (43%)1/5 (20%)
Vyhrané body z returnu28/64 (44%)22/66 (33%)
Vyhrané body celkem72/130 (55%)58/130 (45%)
Dvojchyby36
Esa23

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Olga Saez Larra
Španielsko
18.09.94, 24 Let




251
216
124 475 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
10.05.95, 24 Let




338
127
100 911 $
Tena Lukas
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Olga Saez Larra vs. Tena Lukas - Vzájemné zápasy

17.04.191. koloOlga Saez LarraTena Lukas7-62, 6-1 detail zápasuItaly W25 Santa antuka
23.01.172. kolo kval.Olga Saez LarraTena Lukas6-4, 7-5 detail zápasuFrance Andrezieux Boutheon tvrdý I.

Olga Saez Larra - poslední zápasy

France W25+H Montpellier - antuka
18.06.19
1. kolo
vs. Julie Gervais3-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Spain W60 Barcelona - antuka
12.06.19
1. kolo
vs. Richel Hogenkamp1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Poland W60+H Torun - antuka
05.06.19
1. kolo
vs. Carolina M. Alves2-6, 6-4, 1-5, - Olga Saez Larra - skrečprohradetail zápasu
Italy W25 Caserta - antuka
23.05.19
2. kolo
vs. Deborah Chiesa7-66, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
21.05.19
1. kolo
vs. Jane Wasserson6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Spain W60+H La - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Akgul Amanmuradova6-3, 2-6, 5-10 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
25.04.19
2. kolo
vs. Elizabeth Halbauer1-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.04.19
1. kolo
vs. Polina Leykina6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
19.04.19
čtvrtfinále
vs. Arantxa Rus3-6, 6-2, 1-6 prohradetail zápasu
18.04.19
2. kolo
vs. Federica Di Sarra7-64, 7-5 výhradetail zápasu
17.04.19
1. kolo
vs. Tena Lukas7-62, 6-1 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
14.04.19
1. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)6-1, 6-1 výhradetail zápasu
14.04.19
2. kolo
vs. Stefania Rubini7-5, 5-7, 10-7 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
04.04.19
2. kolo
vs. Kaja Juvan6-73, 1-6 prohradetail zápasu
03.04.19
1. kolo
vs. Loudmilla Bencheikh7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
28.03.19
2. kolo
vs. Mariam Bolkvadze2-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.03.19
1. kolo
vs. Liudmila Samsonova6-2, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Germany W25 Altenkirchen - koberec
19.02.19
1. kolo
vs. Stefania Rubini2-6, 3-6 prohradetail zápasu
United Kingdom W60 Shrewsbury - tvrdý I.
12.02.19
1. kolo
vs. Bibiane Schoofs6-4, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
France W25 Grenoble - tvrdý I.
07.02.19
2. kolo
vs. Katharina Hobgarski6-4, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.02.19
1. kolo
vs. Marina Bassols Ribera6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France W60 Andrezieux - tvrdý I.
23.01.19
1. kolo
vs. Cristina Bucsa3-6, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
Spain Sant Cugat - antuka
04.11.18
finále
vs. Andreea Rosca6-1, 1-0, Andreea Rosca - skrečvýhradetail zápasu
03.11.18
semifinále
vs. Rebeka Masarova6-4, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
02.11.18
čtvrtfinále
vs. Jade Suvrijn6-4, 6-3 výhradetail zápasu
01.11.18
2. kolo
vs. Guiomar Zuleta De Reales4-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone6-2, 6-4 výhradetail zápasu
29.10.18
2. kolo kval.
vs. Marta Custic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
29.10.18
kvalifik.
vs. Paula Arias Manjon6-4, 5-7, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Seville - antuka
17.10.18
2. kolo
vs. Andrea Lazaro Garcia3-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu

Tena Lukas - poslední zápasy

Italy W25 Padova - antuka
19.06.19
1. kolo
vs. Georgia Andreea Craciun5-7, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Croatia Bol - antuka
05.06.19
1. kolo
vs. Laura Siegemund2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Germany W25 Essen - antuka
29.05.19
2. kolo
vs. Paula Badosa Gibert2-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.05.19
1. kolo
vs. Yana Morderger6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Slovakia W100 Trnava - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Magdalena Pantuckova4-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Italy W25 Rome - antuka
07.05.19
1. kolo
vs. Dejana Radanovic4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
17.04.19
1. kolo
vs. Olga Saez Larra6-72, 1-6 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
14.04.19
2. kolo
vs. Mira Antonitsch6-74, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
14.04.19
1. kolo
vs. Federica Bilardo6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
04.04.19
2. kolo
vs. Richel Hogenkamp4-6, 3-6 prohradetail zápasu
03.04.19
1. kolo
vs. Gabriela Pantuckova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
28.03.19
2. kolo
vs. Lucrezia Stefanini2-6, 7-5, 4-6 prohradetail zápasu
27.03.19
1. kolo
vs. Nicoleta Dascalu6-3, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
Germany W25 Altenkirchen - koberec
20.02.19
1. kolo
vs. Berfu Cengiz4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Tara Moore3-6, 5-7 prohradetail zápasu
United Kingdom Fed Cup - tvrdý I.
09.02.19
Rubber 1
vs. Adrienn Nagy3-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
Russia St. Petersburg - tvrdý I.
26.01.19
1. kolo kval.
vs. Ysaline Bonaventure2-6, 4-6 prohradetail zápasu
France W60 Andrezieux - tvrdý I.
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Salma Djoubri7-63, 3-6, 2-10 prohradetail zápasu
UAE Dubai - tvrdý
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Shuyue Ma6-710, 3-6 prohradetail zápasu
France Limoges - tvrdý I.
04.11.18
kvalifik.
vs. Renata Voracova2-6, 7-62, 4-6 prohradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Susanne Celik6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Luxembourg Petange - tvrdý I.
29.10.18
1. kolo
vs. Jule Niemeier4-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
France Poitiers - tvrdý I.
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Priscilla Heise3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Luxembourg Luxembourg - tvrdý I.
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Richel Hogenkamp6-2, 4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Montenegro Podgorica - antuka
23.09.18
finále
vs. Jesika Maleckova2-6, 0-6 prohradetail zápasu
22.09.18
semifinále
vs. Julia Grabher6-4, 6-1 výhradetail zápasu
20.09.18
čtvrtfinále
vs. Raluca Georgiana Serban7-5, 6-3 výhradetail zápasu
19.09.18
2. kolo
vs. Alena Fomina6-2, 6-4 výhradetail zápasu
17.09.18
1. kolo
vs. Sofija Mandic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Croatia Zagreb - antuka
07.09.18
čtvrtfinále
vs. Paula Ormaechea5-7, 7-5, 1-6 prohradetail zápasu
<