Olga Saez Larra vs. Laura Schaeder 28.03.2017

Olga Saez Larra vs. Laura Schaeder 28.03.2017 - Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

28.03.171. koloOlga Saez Larra Laura Schaeder 6-3, 6-2 Italy Santa Margherita antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Olga Saez LarraLaura Schaeder
1. podání %38/56 (68%)27/48 (56%)
Vyhrané body z 1.podání23/38 (61%)13/27 (48%)
Vyhrané body z 2.podání12/18 (67%)8/21 (38%)
Vyhrané break-bally5/8 (63%)2/5 (40%)
Vyhrané body z returnu27/48 (56%)21/56 (38%)
Vyhrané body celkem62/104 (60%)42/104 (40%)
Dvojchyby22
Esa10

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Olga Saez Larra
Španielsko
18.09.94, 23 Let




287
172
103 054 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.04.93, 25 Let




441
81
68 973 $
Laura Schaeder
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Olga Saez Larra vs. Laura Schaeder - Vzájemné zápasy

28.03.171. koloOlga Saez LarraLaura Schaeder6-3, 6-2 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka
23.08.161. koloOlga Saez LarraLaura Schaeder6-2, 6-1 detail zápasuItaly Bagnatica antuka
06.06.16kvalifik.Olga Saez LarraLaura Schaeder6-2, 6-3 detail zápasuGermany Essen antuka
18.06.12čtvrtfináleLaura SchaederOlga Saez Larra6-4, 4-6, 6-3 detail zápasuSpain Madrid antuka

Olga Saez Larra - poslední zápasy

Spain Barcelona - antuka
16.06.18
semifinále
vs. Aliona Bolsova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.06.18
čtvrtfinále
vs. Myrtille Georges7-5, 6-4 výhradetail zápasu
14.06.18
2. kolo
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-4, 7-65 výhradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Julia Payola6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
30.05.18
1. kolo
vs. Lina Gjorcheska2-6, 6-76 prohradetail zápasu
Spain Les Franqueses - tvrdý
25.05.18
čtvrtfinále
vs. Paula Badosa Gibert3-6, 6-79 prohradetail zápasu
24.05.18
2. kolo
vs. Polina Leykina6-4, 6-3 výhradetail zápasu
22.05.18
1. kolo
vs. Laura Pigossi6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Spain La Bisbal - antuka
15.05.18
1. kolo
vs. Jil Teichmann3-6, 6-72 prohradetail zápasu
13.05.18
kvalifik.
vs. Giuliana Olmos6-2, 7-64 výhradetail zápasu
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Marie Villet3-6, 6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Spain Monzon - tvrdý
09.05.18
2. kolo
vs. Aliona Bolsova3-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.05.18
1. kolo
vs. Maria Gutierrez Carrasco7-66, 6-74, 6-3 výhradetail zápasu
Hungary Balatonboglar - antuka
01.05.18
1. kolo
vs. Nina Potocnik6-1, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Germany Wiesbaden - antuka
28.04.18
semifinále
vs. Katarina Zavatska4-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.04.18
čtvrtfinále
vs. Isabella Shinikova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
26.04.18
2. kolo
vs. Julie Gervais1-6, 7-60, 6-1 výhradetail zápasu
24.04.18
1. kolo
vs. Laura-Ioana Andrei6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
20.04.18
čtvrtfinále
vs. Urszula Radwanska6-4, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.04.18
2. kolo
vs. Tereza Mihalikova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.04.18
1. kolo
vs. Maria Joao Koehler6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
11.04.18
1. kolo
vs. Liudmila Samsonova4-6, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
29.03.18
2. kolo
vs. Mandy Minella5-7, 2-6 prohradetail zápasu
28.03.18
1. kolo
vs. Myrtille Georges6-3, 4-6, 7-67 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
22.03.18
1. kolo
vs. Lucrezia Stefanini6-3, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Altenkirchen - koberec
20.02.18
1. kolo
vs. Karolina Muchova6-74, 2-6 prohradetail zápasu
United Kingdom Loughborough - tvrdý I.
10.02.18
semifinále
vs. Conny Perrin4-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.02.18
čtvrtfinále
vs. Jesika Maleckova6-3, 2-6, 7-64 výhradetail zápasu
08.02.18
2. kolo
vs. Michaella Krajicek6-4, 6-4 výhradetail zápasu
07.02.18
1. kolo
vs. Manon Arcangioli7-62, 6-4 výhradetail zápasu

Laura Schaeder - poslední zápasy

Sweden Ystad - antuka
18.06.18
1. kolo
vs. Ulrikke Eikeri2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
13.06.18
1. kolo
vs. Katherine Sebov6-3, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Grado - antuka
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Maja Chwalinska4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Caserta - antuka
25.05.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Grymalska0-6, 5-7 prohradetail zápasu
24.05.18
2. kolo
vs. Ekaterine Gorgodze6-2, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
22.05.18
1. kolo
vs. Martina Caregaro1-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
20.05.18
kvalifik.
vs. Andreea Ghitescu1-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
19.05.18
1. kolo kval.
vs. Pei Hsuan Chen6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Wiesbaden - antuka
26.04.18
2. kolo
vs. Isabella Shinikova3-6, 6-73 prohradetail zápasu
25.04.18
1. kolo
vs. Stephanie Wagner2-6, 2-1, Stephanie Wagner - skrečvýhradetail zápasu
24.04.18
kvalifik.
vs. Aymet Uzcategui6-1, 6-4 výhradetail zápasu
23.04.18
1. kolo kval.
vs. Dana Heimen6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Switzerland Chiasso - antuka
15.04.18
2. kolo kval.
vs. Aymet Uzcategui6-3, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
10.04.18
1. kolo
vs. Polina Leykina4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
03.04.18
kvalifik.
vs. Catalina Pella1-6, 5-7 prohradetail zápasu
02.04.18
2. kolo kval.
vs. Francesca Bullani6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
28.03.18
kvalifik.
vs. Sara Cakarevic2-6, 6-76 prohradetail zápasu
28.03.18
1. kolo
vs. Deborah Chiesa4-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.03.18
2. kolo kval.
vs. Laura Ashley6-2, 7-65 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
15.03.18
2. kolo
vs. Katerina Vankova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.03.18
1. kolo
vs. Katerina Antoniou6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
08.03.18
2. kolo
vs. Dagmar Dudlakova3-6, 6-72 prohradetail zápasu
06.03.18
1. kolo
vs. Aneta Laboutkova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
02.03.18
čtvrtfinále
vs. Emily Appleton1-6, 6-0, 3-6 prohradetail zápasu
01.03.18
2. kolo
vs. Anna Arkadianou1-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
27.02.18
1. kolo
vs. Anna Siskova5-7, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Germany Altenkirchen - koberec
18.02.18
1. kolo kval.
vs. Arlinda Rushiti5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Bergamo - antuka
13.02.18
1. kolo
vs. Alice Balducci4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Poland Zawada - koberec
15.11.17
1. kolo
vs. Kristina Schmiedlova3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
11.11.17
semifinále
vs. Irina Ramialison3-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
<