Olga Saez Larra vs. Laura Schaeder 28.03.2017

Olga Saez Larra vs. Laura Schaeder 28.03.2017 - Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

28.03.171. koloOlga Saez Larra Laura Schaeder 6-3, 6-2 Italy Santa Margherita antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Olga Saez LarraLaura Schaeder
1. podání %38/56 (68%)27/48 (56%)
Vyhrané body z 1.podání23/38 (61%)13/27 (48%)
Vyhrané body z 2.podání12/18 (67%)8/21 (38%)
Vyhrané break-bally5/8 (63%)2/5 (40%)
Vyhrané body z returnu27/48 (56%)21/56 (38%)
Vyhrané body celkem62/104 (60%)42/104 (40%)
Dvojchyby22
Esa10

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Olga Saez Larra
Španielsko
18.09.94, 23 Let




242
230

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.04.93, 24 Let




460
74

Laura Schaeder
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Olga Saez Larra vs. Laura Schaeder - Vzájemné zápasy

28.03.171. koloOlga Saez LarraLaura Schaeder6-3, 6-2 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka
23.08.161. koloOlga Saez LarraLaura Schaeder6-2, 6-1 detail zápasuItaly Bagnatica antuka
06.06.16kvalifik.Olga Saez LarraLaura Schaeder6-2, 6-3 detail zápasuGermany Essen antuka
18.06.12čtvrtfináleLaura SchaederOlga Saez Larra6-4, 4-6, 6-3 detail zápasuSpain Madrid antuka

Olga Saez Larra - poslední zápasy

Spain Nules - antuka
06.12.17
1. kolo
vs. Agnes Bukta6-74, 6-3, 6-75 prohradetail zápasu
Spain Valencia - antuka
24.11.17
čtvrtfinále
vs. Silvia Soler-Espinosa6-4, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.11.17
2. kolo
vs. Martina Di Giuseppe7-5, 6-4 výhradetail zápasu
21.11.17
1. kolo
vs. Jessika Ponchet6-2, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
France Limoges - tvrdý I.
08.11.17
1. kolo
vs. Pauline Parmentier6-3, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
05.11.17
kvalifik.
vs. Mari Osaka1-6, 6-3, 7-61 výhradetail zápasu
04.11.17
1. kolo kval.
vs. Alla Kudryavtseva4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Sant Cugat - antuka
31.10.17
1. kolo
vs. Misa Eguchi2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
19.10.17
1. kolo
vs. Ines Murta6-4, 4-6, 6-73 prohradetail zápasu
Spain Seville - antuka
09.10.17
1. kolo
vs. Eva Guerrero Alvarez6-1, 4-6, 0-3, - Olga Saez Larra - skrečprohradetail zápasu
France Clermont Ferrand - tvrdý I.
27.09.17
1. kolo
vs. Diana Marcinkevica2-6, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu
France Biarritz - antuka
13.09.17
1. kolo
vs. Viktoriya Tomova7-64, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Hungary Dunakeszi - antuka
30.08.17
1. kolo
vs. Panna Udvardy4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Germany Braunschweig - antuka
27.08.17
finále
vs. Magdalena Frech1-6, 6-2, 6-73 prohradetail zápasu
26.08.17
semifinále
vs. Caroline Werner5-7, 6-1, 4-1, Caroline Werner - skrečvýhradetail zápasu
25.08.17
čtvrtfinále
vs. Diana Marcinkevica6-3, 6-4 výhradetail zápasu
24.08.17
2. kolo
vs. Irene Burillo Escorihuela4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
22.08.17
1. kolo
vs. Lena Greiner7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Spain El Espinar - tvrdý
02.08.17
2. kolo
vs. Ainhoa Atucha Gomez6-3, 6-74, 4-6 prohradetail zápasu
31.07.17
1. kolo
vs. Ekaterina Yashina6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
26.07.17
1. kolo
vs. Ulrikke Eikeri3-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.07.17
kvalifik.
vs. Chantal Skamlova7-64, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
24.07.17
1. kolo kval.
vs. Martina Di Giuseppe6-2, 6-1 výhradetail zápasu
24.07.17
2. kolo kval.
vs. Michaela Honcova6-2, 3-1, Michaela Honcova - skrečvýhradetail zápasu
Switzerland Gstaad - antuka
16.07.17
kvalifik.
vs. Anna Zaja4-6, 6-2, 1-6 prohradetail zápasu
15.07.17
1. kolo kval.
vs. Tess Sugnaux6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
13.07.17
1. kolo
vs. Kimberley Zimmermann5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Spain Getxo - antuka
07.07.17
semifinále
vs. Mihaela Buzarnescu4-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.07.17
čtvrtfinále
vs. Aleksandrina Naydenova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.07.17
2. kolo
vs. Helene Pellicano6-2, 7-5 výhradetail zápasu

Laura Schaeder - poslední zápasy

Poland Zawada - koberec
15.11.17
1. kolo
vs. Kristina Schmiedlova3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
11.11.17
semifinále
vs. Irina Ramialison3-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
10.11.17
čtvrtfinále
vs. Marlies Szupper7-60, 6-0 výhradetail zápasu
09.11.17
2. kolo
vs. Maria Victoria Negoita6-0, 6-2 výhradetail zápasu
07.11.17
1. kolo
vs. Natalia Nikolopoulou6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
03.11.17
čtvrtfinále
vs. Reka-Luca Jani4-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.11.17
2. kolo
vs. Marlies Szupper6-2, 6-73, 6-3 výhradetail zápasu
31.10.17
1. kolo
vs. Michaela Boev6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
24.10.17
1. kolo
vs. Anastasia Pivovarova2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
17.10.17
1. kolo
vs. Anna Kalinskaya7-5, 3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
05.10.17
2. kolo
vs. Katharina Hobgarski6-4, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.10.17
1. kolo
vs. Zoi Meers6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
28.09.17
2. kolo
vs. Dejana Radanovic6-2, 2-6, 0-6 prohradetail zápasu
26.09.17
1. kolo
vs. Stefania Rubini6-75, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
20.09.17
1. kolo
vs. Lucia Bronzetti4-6, 6-1, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Bad Saulgau - antuka
02.08.17
1. kolo
vs. Dalila Jakupovic1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Olomouc - antuka
20.07.17
2. kolo
vs. Richel Hogenkamp4-6, 3-6 prohradetail zápasu
18.07.17
1. kolo
vs. Melanie Stokke5-7, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
14.07.17
čtvrtfinále
vs. Bibiane Schoofs4-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.07.17
2. kolo
vs. Ipek Soylu0-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
13.07.17
1. kolo
vs. Vivian Heisen6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Stuttgart Vaihingen - antuka
29.06.17
2. kolo
vs. Petra Krejsova4-6, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
28.06.17
1. kolo
vs. Thaisa Grana Pedretti2-6, 7-63, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
22.06.17
čtvrtfinále
vs. Quirine Lemoine3-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.06.17
2. kolo
vs. Astrid Wanja Brune Olsen7-63, 6-1 výhradetail zápasu
20.06.17
1. kolo
vs. Caijsa Wilda Hennemann6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Slovenia Maribor - antuka
16.06.17
čtvrtfinále
vs. Kaja Juvan1-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.06.17
2. kolo
vs. Marlies Szupper6-3, 7-5 výhradetail zápasu
14.06.17
1. kolo
vs. Federica Prati6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Essen - antuka
07.06.17
1. kolo
vs. Chiara Grimm2-6, 6-1, 5-7 prohradetail zápasu
<