ZÁPAS
12.06.19 | 1. kolo | Olga Danilovic | Dalila Spiteri | 6-1, 6-1 | W60+H Rome | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Olga Danilovic | Dalila Spiteri | |
1. podání % | 15/35 (43%) | 22/45 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 13/15 (87%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/20 (75%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 7/35 (20%) |
Vyhrané body celkem | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dalila Spiteri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Dalila Spiteri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Dalila Spiteri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Danilovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dalila Spiteri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Dalila Spiteri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Dalila Spiteri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Dalila Spiteri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Olga Danilovic vs. Dalila Spiteri - Vzájemné zápasy
12.06.19 | 1. kolo | Olga Danilovic | Dalila Spiteri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W60+H Rome | antuka |
Olga Danilovic form & Dalila Spiteri form
Olga Danilovic - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
15.07.23 finále | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.23 semifinále | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.07.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
03.06.23 3. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.23 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Dalila Spiteri - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 finále | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu |