ZÁPAS
29.09.18 | kvalifik. | Olga Brozda | Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | Lagos | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Olga Brozda | Diana Maria Mihail | |
1. podání % | 45/64 (70%) | 17/55 (31%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/45 (62%) | 10/17 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 14/38 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/55 (56%) | 26/64 (41%) |
Vyhrané body celkem | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Olga Brozda | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 30-40 | ||
Olga Brozda | 0-2 | |
Olga Brozda | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olga Brozda | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Brozda | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Olga Brozda | 5-3 | |
0-0, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Olga Brozda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Brozda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Olga Brozda | 2-1 | |
3-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Olga Brozda | 4-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Olga Brozda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.08.00, 23 Let
15.08.00, 23 Let
Olga Brozda vs. Diana Maria Mihail - Vzájemné zápasy
29.09.18 | kvalifik. | Olga Brozda | Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Lagos | tvrdý |
Olga Brozda form & Diana Maria Mihail form
Olga Brozda - poslední zápasy
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
24.05.19 čtvrtfinále | vs. Safiya Carrington | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Kriti Williams | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 kvalifik. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-1, 3-6, - Olga Brozda - skreč | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Katharina Lehnert | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
02.11.15 čtvrtfinále | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.15 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.15 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.15 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Klara Alenas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.15 kvalifik. | vs. Alexandra Viktorovitch | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.15 čtvrtfinále | vs. Kelly Versteeg | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
10.08.15 kvalifik. | vs. Chiara Arcangeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.15 1. kolo | vs. Julia Fisch | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.15 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.15 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sobota / - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Katharina Lehnert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Yuuki Tanaka | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zielona Gora - antuka | ||||
11.05.15 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.15 1. kolo | vs. Sandra Jamrichova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Veronika Kolarova | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Diana Maria Mihail - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | detail zápasu |