ZÁPAS
27.03.17 | 2. kolo kval. | Olesya Pervushina | Martina Biagianti | 6-1, 6-3 | Santa Margherita | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
22.01.01, 23 Let
22.01.01, 23 Let
Olesya Pervushina vs. Martina Biagianti - Vzájemné zápasy
27.03.17 | 2. kolo kval. | Olesya Pervushina | Martina Biagianti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Olesya Pervushina form & Martina Biagianti form
Olesya Pervushina - poslední zápasy
Pune - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-711, 4-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liuzhou - tvrdý | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
16.10.17 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
13.10.17 čtvrtfinále | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.17 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.17 1. kolo | vs. Lou Adler | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
07.06.17 3. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.17 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 7-60, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
03.05.17 2. kolo | vs. Mihaela Buzarnescu | 0-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.17 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
27.04.17 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
26.04.17 2. kolo | vs. Freya Christie | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Komola Umarova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
06.04.17 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.04.17 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 7-5, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.17 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Martina Biagianti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Daniela Hantuchova | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
15.03.17 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Martina Biagianti - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Francesca Rumi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Andreina Pino | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
20.01.19 1. kolo | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | detail zápasu |