ZÁPAS
29.03.17 | 1. kolo | Olesya Pervushina | Lina Gjorcheska | 7-62, 6-4 | Santa Margherita | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Olesya Pervushina | Lina Gjorcheska | |
1. podání % | 49/82 (60%) | 38/73 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/49 (71%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/33 (33%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 35/73 (48%) | 36/82 (44%) |
Vyhrané body celkem | 81/155 (52%) | 74/155 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Olesya Pervushina vs. Lina Gjorcheska - Vzájemné zápasy
29.03.17 | 1. kolo | Olesya Pervushina | Lina Gjorcheska | 7-62, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Olesya Pervushina form & Lina Gjorcheska form
Olesya Pervushina - poslední zápasy
Pune - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-711, 4-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liuzhou - tvrdý | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
16.10.17 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
13.10.17 čtvrtfinále | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.17 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.17 1. kolo | vs. Lou Adler | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
07.06.17 3. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.17 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 7-60, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
03.05.17 2. kolo | vs. Mihaela Buzarnescu | 0-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.17 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
27.04.17 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
26.04.17 2. kolo | vs. Freya Christie | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Komola Umarova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
06.04.17 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.04.17 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 7-5, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.17 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Martina Biagianti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Daniela Hantuchova | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
15.03.17 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Lina Gjorcheska - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-70, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Irina Maria Bara | 6-74, 4-6 | detail zápasu |