Kazachstán
15.12.97, 26 Let
15.12.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
08.08.97, 26 Let
08.08.97, 26 Let
Karina Kalkenova vs. Olesya Nesterovich - Vzájemné zápasy
18.09.17 | 1. kolo kval. | Olesya Nesterovich | Karina Kalkenova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Karina Kalkenova form & Olesya Nesterovich form
Karina Kalkenova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Olesya Nesterovich - poslední zápasy
Shymkent - antuka | ||||
23.09.18 kvalifik. | vs. Sofia Sharonova | 7-64, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Olga Terteac | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Bermet Duvanaeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Olesya Kim | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Klyueva | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
23.01.17 kvalifik. | vs. Vera Sakalouskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Alina Zubkova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Laura Barbu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Marta Paigina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Adelaida Allakhverdiyeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
09.06.16 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.16 1. kolo | vs. Amina Dik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Elina Sharipova | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
18.01.16 1. kolo | vs. Kamilla Bolatova | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stakhanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
05.10.15 kvalifik. | vs. Uljan Espolova | 6-3, 6-0 | detail zápasu |