Turecko
14.05.98, 25 Let
14.05.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Deniz Paykoc vs. Oleksandra Piskun - Vzájemné zápasy
07.08.17 | kvalifik. | Oleksandra Piskun | Deniz Paykoc | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Istanbul | antuka |
Deniz Paykoc form & Oleksandra Piskun form
Deniz Paykoc - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Oleksandra Piskun - poslední zápasy
Sajur - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Mihika Yadav | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Jessica Ho | 0-5, - Oleksandra Piskun - skreč | detail zápasu | |
Tunis - antuka | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.18 1. kolo | vs. Yarden Akler | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Shaked Mahpud | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.02.18 kvalifik. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Alia Lex | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Joelle Kissell | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.17 1. kolo | vs. Delien Kleinhans | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
16.11.17 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.17 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo | vs. Brenda Njuki | 3-6, 6-4, 6-711 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Zoe Kruger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu |