ZÁPAS
11.12.19 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Ema Bolebruchova | 6-1, 6-4 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oleksandra Oliynykova | Ema Bolebruchova | |
1. podání % | 35/51 (69%) | 39/55 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/35 (63%) | 21/39 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/16 (75%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/55 (51%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané body celkem | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Ema Bolebruchova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Ema Bolebruchova | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Ema Bolebruchova | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Ema Bolebruchova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ema Bolebruchova | |
0-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
4-3 | Ema Bolebruchova | |
0-0, 30-15 | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-4 | Ema Bolebruchova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
25.02.03, 21 Let
25.02.03, 21 Let
Oleksandra Oliynykova vs. Ema Bolebruchova - Vzájemné zápasy
11.12.19 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Ema Bolebruchova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Oleksandra Oliynykova form & Ema Bolebruchova form
Oleksandra Oliynykova - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu |
Ema Bolebruchova - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vitalija Leonovaite | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Mogyorod - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-610, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Chie Kezuka | 4-6, 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
01.12.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 4-0, Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu |