ZÁPAS
09.07.18 | kvalifik. | Oleksandra Oliynykova | Caroline Ilowska | 6-3, 6-3 | Amstelveen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
01.08.98, 25 Let
01.08.98, 25 Let
Oleksandra Oliynykova vs. Caroline Ilowska - Vzájemné zápasy
09.07.18 | kvalifik. | Oleksandra Oliynykova | Caroline Ilowska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Amstelveen | antuka |
Oleksandra Oliynykova form & Caroline Ilowska form
Oleksandra Oliynykova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Caroline Ilowska - poslední zápasy
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Sabina Machalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Catherine Harrison | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.01.18 čtvrtfinále | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.18 2. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.18 kvalifik. | vs. Clara Froget | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Salma Ewing | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Rochelle Pienaar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Lisa Kung | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Kanika Vaidya | 4-6, 2-6 | detail zápasu |