ZÁPAS
03.04.17 | 1. kolo kval. | Oleksandra Oliynykova | Anastassia Pantelic | 6-0, 6-2 | Tucepi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.06.98, 25 Let
02.06.98, 25 Let
Oleksandra Oliynykova vs. Anastassia Pantelic - Vzájemné zápasy
03.04.17 | 1. kolo kval. | Oleksandra Oliynykova | Anastassia Pantelic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Tucepi | antuka |
Oleksandra Oliynykova form & Anastassia Pantelic form
Oleksandra Oliynykova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Anastassia Pantelic - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeina Shaaban | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Nour Hassan Moustafa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Ragona | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 kvalifik. | vs. Jovana Peric (SRB) | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Mihaela Kaftanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu |