Rumunsko
15.08.00, 23 Let
15.08.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
27.02.01, 23 Let
27.02.01, 23 Let
Diana Maria Mihail vs. Oleksandra Gorchanyuk - Vzájemné zápasy
12.09.18 | 1. kolo | Oleksandra Gorchanyuk | Diana Maria Mihail | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Diana Maria Mihail form & Oleksandra Gorchanyuk form
Diana Maria Mihail - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | detail zápasu |
Oleksandra Gorchanyuk - poslední zápasy
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Marina Stakusic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Carmen Roxana Manu | 6-2, 6-70, 7-10 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Emma | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Solymar Colling | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, 1-4, - Oleksandra Gorchanyuk - skreč | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Lina Glushko | 7-67, Lina Glushko - skreč | detail zápasu | |
W15 Naples - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo kval. | vs. Kendra Bunch | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Arcadia - tvrdý | ||||
13.03.19 kvalifik. | vs. Hailey Wilcox | 3-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Carson - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Katrina Scott | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Vladica Babic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Christina Shakovets | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Nada Sarhan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Ana Roman Dominguez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Kana Daniel | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Victoria - tvrdý I. | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Hannah Sulz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.06.15 2. kolo | vs. Malika Rose | 4-6, 2-6 | detail zápasu |