INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oceane Dodin vs. Oceane Dodin - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Oceane Dodin form & Oceane Dodin form
Oceane Dodin - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
22.01.24 4. kolo | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Oceane Dodin - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
22.01.24 4. kolo | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | detail zápasu |