Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
25.09.98, 25 Let
25.09.98, 25 Let
Oceane Babel vs. Clarissa Gai - Vzájemné zápasy
30.09.19 | kvalifik. | Oceane Babel | Clarissa Gai | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Oceane Babel form & Clarissa Gai form
Oceane Babel - poslední zápasy
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Clarissa Gai - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Anja Draskovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Oceane Babel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Sophia Biolay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Luna Meers | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 4-0, Tamara Malesevic - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Likhitha Kalava | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Natasha Piludu | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.19 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Jelena Simic | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Verena Hofer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 7-66, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |