ZÁPAS
26.02.19 | 1. kolo | Oana Georgeta Simion | Ana Lantigua De La Nuez | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oana Georgeta Simion | Ana Lantigua De La Nuez | |
1. podání % | 26/39 (67%) | 32/42 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/26 (69%) | 8/32 (25%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/13 (38%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/42 (71%) | 16/39 (41%) |
Vyhrané body celkem | 53/81 (65%) | 28/81 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Oana Georgeta Simion | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Ana Lantigua De La Nuez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oana Georgeta Simion vs. Ana Lantigua De La Nuez - Vzájemné zápasy
26.02.19 | 1. kolo | Oana Georgeta Simion | Ana Lantigua De La Nuez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Oana Georgeta Simion form & Ana Lantigua De La Nuez form
Oana Georgeta Simion - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - skreč | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Ana Lantigua De La Nuez - poslední zápasy
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-4, - Ana Lantigua De La Nuez - skreč | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.22 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Asia Serafini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 7-66, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu |