ZÁPAS
05.10.17 | 2. kolo | Nuria Parrizas-Diaz | Alba Carrillo Marin | 6-2, 6-0 | Lisbon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nuria Parrizas-Diaz | Alba Carrillo Marin | |
1. podání % | 34/50 (68%) | 12/39 (31%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/34 (71%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/16 (44%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 27/39 (69%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané body celkem | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nuria Parrizas-Diaz vs. Alba Carrillo Marin - Vzájemné zápasy
30.07.18 | 1. kolo | Nuria Parrizas-Diaz | Alba Carrillo Marin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | El Espinar | tvrdý |
05.10.17 | 2. kolo | Nuria Parrizas-Diaz | Alba Carrillo Marin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Lisbon | tvrdý |
19.09.17 | 1. kolo | Nuria Parrizas-Diaz | Alba Carrillo Marin | 6-3, 6-76, 7-65 | detail zápasu | Madrid | tvrdý |
Nuria Parrizas-Diaz form & Alba Carrillo Marin form
Nuria Parrizas-Diaz - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Taylah Preston | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
06.01.24 finále | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.01.24 semifinále | vs. Clara Tauson | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 3-1, Oceane Dodin - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Alize Cornet | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 7-66, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Astra Sharma | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Alba Carrillo Marin - poslední zápasy
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Emily Seibold | 7-66, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Naia Mercadier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Ashley Lahey | 7-5, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Taylor Ng | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Julia Stamatova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | - Alba Carrillo Marin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-3 | detail zápasu |