ZÁPAS
21.08.18 | 1. kolo | Nuria Brancaccio | Zoi Meers | 6-2, 6-0 | Wanfercee Baulet | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nuria Brancaccio | Zoi Meers | |
1. podání % | 47/55 (85%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/47 (64%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/8 (50%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 28/41 (68%) | 21/55 (38%) |
Vyhrané body celkem | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Zoi Meers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 2-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Nuria Brancaccio | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Zoi Meers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Nuria Brancaccio | 0-0 | |
Nuria Brancaccio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Zoi Meers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Zoi Meers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
19.11.01, 22 Let
19.11.01, 22 Let
Nuria Brancaccio vs. Zoi Meers - Vzájemné zápasy
21.08.18 | 1. kolo | Nuria Brancaccio | Zoi Meers | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Wanfercee Baulet | antuka |
Nuria Brancaccio form & Zoi Meers form
Nuria Brancaccio - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Zoi Meers - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.09.19 kvalifik. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | detail zápasu |