ZÁPAS
12.02.18 | 2. kolo kval. | Nuria Brancaccio | Isabel Adrover Gallego | 6-3, 7-5 | Manacor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
23.06.01, 22 Let
23.06.01, 22 Let
Nuria Brancaccio vs. Isabel Adrover Gallego - Vzájemné zápasy
12.02.18 | 2. kolo kval. | Nuria Brancaccio | Isabel Adrover Gallego | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Manacor | antuka |
Nuria Brancaccio form & Isabel Adrover Gallego form
Nuria Brancaccio - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Isabel Adrover Gallego - poslední zápasy
W15 San - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Kate Fakih | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Marika Jones | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Mochernak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Marina Benito | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Alexa Graham | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Rita Colyer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Ellie Logotheti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Claudia De Las Heras Armenteras | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Waco - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Kailey Evans | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Jada Robinson | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Anastasia Sysoeva | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Keisha R. Clousing | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Isabel Cabrerizo Martinez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Marti | 6-1, 6-3 | detail zápasu |