INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ziyue Sun vs. Nudnida Luangnam - Vzájemné zápasy
06.12.18 | čtvrtfinále | Nudnida Luangnam | Ziyue Sun | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Hua Hin | tvrdý |
Ziyue Sun form & Nudnida Luangnam form
Ziyue Sun - poslední zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Kai-Chen Chang | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Chang Liu | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Yuxuan Zhang | 4-1, Yuxuan Zhang - skreč | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
08.09.19 kvalifik. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cako | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Yixuan Li | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
17.07.19 2. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 1-0, Fangzhou Liu - skreč | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 0-3, - Ziyue Sun - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 3-0, Jia Qi Ren - skreč | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Kang | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Nudnida Luangnam - poslední zápasy
W25 Jodhpur - tvrdý | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Rutuja Bhosale | 7-64, 7-61 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Barbara Haas | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.12.19 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Miharu Imanishi | 1-6, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-2, 4-2, Paige Mary Hourigan - skreč | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 1-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Tori Kinard | 0-6, 0-2, - Nudnida Luangnam - skreč | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Robu Kajitani | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 6-4, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | detail zápasu |