ZÁPAS
25.07.18 | 1. kolo | Nonna Kurginyan | Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | Telavi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nonna Kurginyan | Lana Kentchiashvili | |
1. podání % | 20/46 (43%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/20 (75%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 4/21 (19%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 31/51 (61%) | 17/46 (37%) |
Vyhrané body celkem | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lana Kentchiashvili | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nonna Kurginyan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Lana Kentchiashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nonna Kurginyan | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Nonna Kurginyan | 4-0 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Nonna Kurginyan | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Lana Kentchiashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Lana Kentchiashvili | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Lana Kentchiashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nonna Kurginyan | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Lana Kentchiashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nonna Kurginyan | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Lana Kentchiashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nonna Kurginyan | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Lana Kentchiashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Gruzínsko
16.05.00, 23 Let
16.05.00, 23 Let
Nonna Kurginyan vs. Lana Kentchiashvili - Vzájemné zápasy
14.10.19 | 1. kolo | Lana Kentchiashvili | Nonna Kurginyan | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Telavi | antuka |
25.07.18 | 1. kolo | Nonna Kurginyan | Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Telavi | antuka |
Nonna Kurginyan form & Lana Kentchiashvili form
Nonna Kurginyan - poslední zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Mayya Gorbunova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 7-5, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.18 čtvrtfinále | vs. Tea Faber | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Margarita Betova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Shohsiyat Tuhtamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Lana Kentchiashvili - poslední zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
17.10.19 čtvrtfinále | vs. Darya Astakhova | 1-5, - Lana Kentchiashvili - skreč | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 3-6, 2-1, Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
14.07.17 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.17 1. kolo | vs. Anastasia Bovolskaya | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Rozike Janzen Van Rensburg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Yuenu Li | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.17 kvalifik. | vs. Ekin Ercetin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Ana Biskic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Tatia Mikadze | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Batumi - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Tuana Oz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.16 kvalifik. | vs. Susanne Celik | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
17.08.15 kvalifik. | vs. Elena Belenova | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Tamar Kutubidze | 6-72, 2-6 | detail zápasu |