ZÁPAS
20.03.17 | 1. kolo kval. | Noelleda Ah San | Darcy Parke | 6-4, 6-1 | Mornington | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
24.12.97, 26 Let
24.12.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
30.03.99, 25 Let
30.03.99, 25 Let
Noelleda Ah San vs. Darcy Parke - Vzájemné zápasy
20.03.17 | 1. kolo kval. | Noelleda Ah San | Darcy Parke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Mornington | antuka |
Noelleda Ah San form & Darcy Parke form
Noelleda Ah San - poslední zápasy
W25 Mildura - tráva | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Sara Tomic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Elana Nasr | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Robinson | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Taylah Preston | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ella Nurkic | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.01.20 2. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Amelia Fortescue | 6-72, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Monique Barry | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Amelia Fortescue | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Alina Silich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Zeynep Naz Ozturk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Mironova | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Lidya Yargovan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Anda Karanusic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Lucy Easton | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Shelby Talcott | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Emma Hayman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Penrith - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Sarina Kang | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mornington - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Mia Vukicevic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Mornington - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Selamawit Ouliaris | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Darcy Parke | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Darcy Parke - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 1-6, 0-3, - Darcy Parke - skreč | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Gloria Jovic | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jemma Carbis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Megan Markov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Cassidy Mataia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-72, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Caitlin Baker | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Erica Layton | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-73, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Paige Mary Hourigan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo kval. | vs. Cara Korhonen | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Prisha Baliga | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Talia Gibson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Rachelle Starreveld | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Liedbeck | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Ioana Daria Macos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Catherine Aulia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detail zápasu |