ZÁPAS
18.04.16 | 1. kolo | Noelia Zeballos | Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-0, 6-2 | Bauru | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Noelia Zeballos | Rafaela Rodrigues Dos Santos | |
1. podání % | 25/35 (71%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/25 (80%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/10 (80%) | 4/21 (19%) |
Vyhrané body z returnu | 26/43 (60%) | 7/35 (20%) |
Vyhrané body celkem | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
02.04.98, 26 Let
02.04.98, 26 Let
Noelia Zeballos vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos - Vzájemné zápasy
25.02.18 | 1. kolo kval. | Noelia Zeballos | Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
18.04.16 | 1. kolo | Noelia Zeballos | Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Bauru | antuka |
Noelia Zeballos form & Rafaela Rodrigues Dos Santos form
Noelia Zeballos - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Zoe Hitt | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicolly Ferreira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Haley Giavara | 7-64, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 0-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Kayla Day | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Francesca Di Lorenzo | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Rafaela Rodrigues Dos Santos - poslední zápasy
Sao Jose - antuka | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Andrea Renee Villarreal | 7-66, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Raquel Martini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Eloisa Parteka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Catanduva - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Stephanie Nemtsova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Andressa Souza | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Paula Baranano | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
29.03.17 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Catalina Pella | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Leticia Giudici | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Nathalia Rossi | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
27.02.17 kvalifik. | vs. Eduarda Piai | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Giovanna Ferreira Caputo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
14.12.16 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.16 1. kolo | vs. Claudia Marcela Silva Aragon | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
La Paz - antuka | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Pamela Wu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Mathilda Malm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
24.08.16 2. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Gabriela Tenorio | 6-2, 6-1 | detail zápasu |