Noel Saidenova vs. Karola Patricia Bejenaru 03.03.2020

Noel Saidenova vs. Karola Patricia Bejenaru 03.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

03.03.20kvalifik.Noel Saidenova Karola Patricia Bejenaru 4-6, 6-4, 10-6 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-6

Noel Saidenova
Rusko
06.02.02, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
29.06.97, 22 Let




835
18

Karola Patricia Bejenaru
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Noel Saidenova vs. Karola Patricia Bejenaru - Vzájemné zápasy

03.03.20kvalifik.Noel SaidenovaKarola Patricia Bejenaru4-6, 6-4, 10-6 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Noel Saidenova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
kvalifik.
vs. Kateryna Diatlova2-4, - Noel Saidenova - skrečprohradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Zaneta Malinovic (SRB)6-0, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Chantal Skamlova0-6, 7-5, 0-6 prohradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Julia Stamatova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Federica Arcidiacono6-2, 6-0 výhradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Karola Patricia Bejenaru4-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Alina Mukhortova4-6, 7-5, 10-3 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Sofia Rocchetti6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Bojana Klincov6-4, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Olga Terletska6-1, 6-1 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Arina Petrova6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Fanny Ostlund3-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Olivia Malm6-2, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Angelina Zhuravleva6-2, 2-0, Angelina Zhuravleva - skrečvýhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
22.10.19
1. kolo
vs. Anna Ukolova5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Tatyana Nikolenko4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Anastasia Zakharova0-3, - Noel Saidenova - skrečprohradetail zápasu
Russia W25+H Penza - tvrdý
28.08.19
1. kolo
vs. Ekaterina Yashina6-2, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Darya Lavrichenko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Elizaveta Gurianova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Anastasia Zakharova2-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Diana Demidova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Elina Nepliy7-63, 6-3 výhradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
16.08.19
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba3-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.08.19
2. kolo
vs. Ekaterina Kazionova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Aleksandra Pospelova6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Maria Manilova6-4, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Vaynberg6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
03.08.19
semifinále
vs. Anastasia Kulikova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.08.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Nami Samavati6-4, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu

Karola Patricia Bejenaru - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
11.03.20
1. kolo
vs. Jessica Bouzas Maneiro5-7, 6-75 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
05.03.20
2. kolo
vs. Miriam Kolodziejova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Fanny Ostlund6-3, 6-4 výhradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Noel Saidenova6-4, 4-6, 6-10 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Angeles Moreno Barranquero6-1, 7-5 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Mariia Bergen6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
25.02.20
kvalifik.
vs. Ani Amiraghyan4-6, 3-6 prohradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Angeles Moreno Barranquero1-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Martina Biagianti7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Veronika Bokor6-1, 4-6, 7-10 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Darya Lavrichenko6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Eliz Maloney2-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Selina Atay6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
05.12.19
2. kolo
vs. Leonie Kung3-6, 5-7 prohradetail zápasu
03.12.19
1. kolo
vs. Doga Turkmen6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
12.11.19
1. kolo
vs. Ilay Yoruk6-4, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Magdalena Pantuckova2-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Viktoriia Dema6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Arina Gabriela Vasilescu6-4, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
05.11.19
kvalifik.
vs. Pauline Demel6-1, 6-1 výhradetail zápasu
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Mirabelle Njoze6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Romy Koelzer1-6, 0-4, - Karola Patricia Bejenaru - skrečprohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
10.10.19
2. kolo
vs. Gergana Topalova6-4, 0-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Victoria Mikhaylova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Rina Saigo1-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.10.19
kvalifik.
vs. Deniz Paykoc6-1, 7-64 výhradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Alina Michalitsch6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
26.09.19
1. kolo
vs. Eliessa Vanlangendonck5-7, 2-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Aleksandra Julia Jelen6-3, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Doga Turkmen6-0, 6-3 výhradetail zápasu
<