Noel Saidenova vs. Federica Arcidiacono 04.03.2020

Noel Saidenova vs. Federica Arcidiacono 04.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

04.03.201. koloNoel Saidenova Federica Arcidiacono 6-2, 6-0 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Noel SaidenovaFederica Arcidiacono
1. podání %23/45 (51%)25/37 (68%)
Vyhrané body z 1.podání18/23 (78%)11/25 (44%)
Vyhrané body z 2.podání12/22 (55%)5/12 (42%)
Vyhrané body z returnu21/37 (57%)15/45 (33%)
Vyhrané body celkem51/82 (62%)31/82 (38%)
Dvojchyby61
Esa50

STATISTIKY ZÁPASU

1
Noel Saidenova Noel Saidenova podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
1-0Federica Arcidiacono Federica Arcidiacono podáva
0-0, 0-15
Noel Saidenova Noel Saidenova podáva1-1
0-0, 0-15, 15-15, 40-30
2-1Federica Arcidiacono Federica Arcidiacono podáva
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP]
Noel Saidenova Noel Saidenova podáva3-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30
4-1Federica Arcidiacono Federica Arcidiacono podáva
0-0, 0-15
Noel Saidenova Noel Saidenova podáva4-2
0-0, 30-0, 30-15
5-2Federica Arcidiacono Federica Arcidiacono podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15
6-2
2
Noel Saidenova Noel Saidenova podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15
1-0Federica Arcidiacono Federica Arcidiacono podáva
0-0
Noel Saidenova Noel Saidenova podáva2-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
3-0Federica Arcidiacono Federica Arcidiacono podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Noel Saidenova Noel Saidenova podáva4-0
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40
5-0Federica Arcidiacono Federica Arcidiacono podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-0

Noel Saidenova
Rusko
06.02.02, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
14.04.93, 26 Let




701
37
42 984 $
Federica Arcidiacono
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Noel Saidenova vs. Federica Arcidiacono - Vzájemné zápasy

04.03.201. koloNoel SaidenovaFederica Arcidiacono6-2, 6-0 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Noel Saidenova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Zaneta Malinovic (SRB)6-0, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Kateryna Diatlova2-4, - Noel Saidenova - skrečprohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Chantal Skamlova0-6, 7-5, 0-6 prohradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Julia Stamatova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Federica Arcidiacono6-2, 6-0 výhradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Karola Patricia Bejenaru4-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Alina Mukhortova4-6, 7-5, 10-3 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Sofia Rocchetti6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Bojana Klincov6-4, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Olga Terletska6-1, 6-1 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Arina Petrova6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Fanny Ostlund3-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Olivia Malm6-2, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Angelina Zhuravleva6-2, 2-0, Angelina Zhuravleva - skrečvýhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
22.10.19
1. kolo
vs. Anna Ukolova5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Tatyana Nikolenko4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Anastasia Zakharova0-3, - Noel Saidenova - skrečprohradetail zápasu
Russia W25+H Penza - tvrdý
28.08.19
1. kolo
vs. Ekaterina Yashina6-2, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Darya Lavrichenko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Elizaveta Gurianova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Anastasia Zakharova2-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Diana Demidova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Elina Nepliy7-63, 6-3 výhradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
16.08.19
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba3-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.08.19
2. kolo
vs. Ekaterina Kazionova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Aleksandra Pospelova6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Maria Manilova6-4, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Vaynberg6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
03.08.19
semifinále
vs. Anastasia Kulikova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.08.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Nami Samavati6-4, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu

Federica Arcidiacono - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Anna Klasen6-75, 6-1, 5-7 prohradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Ange Oby Kajuru6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Noel Saidenova2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
26.02.20
1. kolo
vs. Ani Amiraghyan6-3, 2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
13.02.20
2. kolo kval.
vs. Teresia Londol6-2, 6-1 výhradetail zápasu
13.02.20
kvalifik.
vs. Ioana Zvonaru7-63, 4-6, 7-10 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
07.02.20
čtvrtfinále
vs. Anastasia Nefedova6-76, 4-6 prohradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Sara Gvozdenovic6-3, 6-1 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Diana Demidova2-1, Diana Demidova - skrečvýhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
29.01.20
1. kolo
vs. Julyette Steur1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
18.11.19
kvalifik.
vs. Claudia Giovine6-3, 2-6, 9-11 prohradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Valentina Losciale6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
13.11.19
1. kolo
vs. Valeria Koussenkova5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
02.11.19
semifinále
vs. Julyette Steur6-3, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Nuria Brancaccio6-3, 6-1 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Ema Vasic6-0, 6-3 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Graziella Barrett6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
26.10.19
2. kolo
vs. Adithya Karunaratne3-6, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Anastasia Piangerelli6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
08.10.19
1. kolo
vs. Susanne Celik3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Ukraine W15 Chornomorsk - antuka
06.10.19
finále
vs. Evgeniya Levashova0-6, 4-6 prohradetail zápasu
05.10.19
semifinále
vs. Valeriya Olyanovskaya6-3, 4-6, 7-64 výhradetail zápasu
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Lucie Petruzelova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Jana Kolodynska7-5, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Natalie Augustinova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Romania W25 Arad - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Conny Perrin5-7, 1-6 prohradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Melanie Stokke2-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Gabriela Duca6-2, 5-7, 10-6 výhradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
13.09.19
čtvrtfinále
vs. Ioana Gaspar6-73, 0-6 prohradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Elena Jamshidi6-2, 6-2 výhradetail zápasu
<