Chorvátsko
19.04.03, 20 Let
19.04.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
29.10.99, 24 Let
29.10.99, 24 Let
Noa Krznaric vs. Zinovia Vaneva - Vzájemné zápasy
29.05.17 | kvalifik. | Noa Krznaric | Zinovia Vaneva | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | Nis | antuka |
Noa Krznaric form & Zinovia Vaneva form
Noa Krznaric - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Zala Vnuk | Zala Vnuk - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Gina Kondos | 6-77, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Isabelle Cherny | 6-74, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | - | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |
Zinovia Vaneva - poslední zápasy
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - skreč | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.22 2. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
29.01.22 čtvrtfinále | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.22 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.22 kvalifik. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu |